Pripravte sa na jesenné upratovanie!

16.11.2006
0
Páčil sa vám článok?

V týchto dňoch sa uskutoční vo viacerých bratislavských mestských častiach jesenné upratovanie, v rámci ktorého sa budú môcť Bratislavčania zbaviť nepotrebných vecí a odpadu, ktorý vznikol pri čistení spoločných priestorov obytných domov, pivníc, kočikární a povál, okolia domov, chodníkov a priľahlej zelene.

V rámci jesenného čistenia budú v niektorých mestských častiach umiestnené veľkokapacitné kontajnery, inde stačí odpad uložiť na spevnené plochy v blízkostí stanovíšť na bežný domový odpad.

Tak to bude aj v Ružinove, kde bude jesenné upratovanie trvať od 15. do 31. októbra, pričom k bežným kontajnerom je možné uložiť aj opotrebované autobatérie. V prípade veľkého množstva odpadu tu budú pristavené veľkokapacitné kontajnery. V Starom Meste budú bezplatne pristavené veľkokapacitné kontajnery.

O JESENNOM UPRATOVANÍ vo vašej mestskej časti sa informujte na odboroch životného prostredia vášho miestneho úradu.

(brn)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.