Ženy v sprchách petržalskej plavárne prekvapil muž
Ženy v sprchách petržalskej plavárne prekvapil muž - plav
Niektoré návštevníčky petržalskej plavárne sa sťažovali, že ich počas sprchovania zaskočila prítomnosť muža. Manažérka plavárne však upokojuje, že je všetko v poriadku a nikto nemusí mať obavy.
Následne pribudol v ženských sprchách tento nápis: „Milé, dámy! Vaše priestory upratuje aj muž. Prosím zohľadnite tento fakt pri sprchovaní. Ďakujeme za vašu toleranciu!“
„Okrem dvoch upratovačiek máme aj jedného upratovača,“ informovala nás manažérka plavárne Edita Širillová. Zamestnanci sa v priebehu dňa starajú o bežné udržiavanie čistoty, upratovača preto v sprchách vôbec nemusíte stretnúť.
„Navyše sa snaží byť ohľaduplný, ale keďže je hluchonemý, nie vždy vie odhadnúť, kedy sú zapnuté sprchy,“ dodala. Manažérka zároveň dodáva, že s jeho prácou sú veľmi spokojní a chvália si ho aj kolegyne.
Aj preto v sprchách vyvesili túto informačnú tabuľu. Aby sa ženy samy rozhodli, či sa budú radšej sprchovať v plavkách, alebo im možnosť prítomného muža neprekáža.
Keďže plaváreň je otvorená 16 hodín denne, traja zamestnanci, ktorí sa starajú o čistotu, sa striedajú, na zmene je vždy jeden. Preto nebolo možné vyriešiť udržiavanie poriadku inak. V pánskych sprchách však podobný nápis nie je, mužom upratovačky - ženy neprekážajú. Minimálne sa zatiaľ žiaden z nich nesťažoval.
(in, Foto: in, plavarenpetrzalka.sk)