VIDEO: Na Laurinskej ulici budú opäť vystavovať nahé ženy!

13.11.2016
0
Na laurinskej ulici budú opäť vystavovať nahé ženy! - Vystava2
Páčil sa vám článok?

Až tri dni – od 15. do 17. decembra bude trvať akcia Voayer: Výstava nahých žien 2 v priestoroch obytného domu na Laurinskej ulici. Až na piatich podlažiach a ploche väčšej ako 1205 metrov štvorcových si návštevníci budú môcť zblízka pozrieť surovú, oddanú a vzrušujúcu nahotu skutočných žien.

Premiéra tohto nevšedného podujatia sa konala v septembri počas konania Bratislavského summitu lídrov Európskej únie a pre veľký divácky záujem organizátori pripravili v polovici decembra jeho pokračovanie.  „Výstava bude opäť v zaujímavých priestoroch. Hoci nie sú historické, no v spojení so skutočnou nahotou oddaných žien, dotvoria vzrušujúcu atmosféru tejto unikátnej výstavy. Jej neodmysliteľnou súčasťou bude aj expozícia BDSM pomôcok a nábytku,“ povedal pre Bratislavské noviny jeden z organizátorov výstavy Mário Petreje. Voayer podľa jeho slov sprostredkuje pohľad na skutočné a nahé ženy v kuklách či maskách, pričom návštevníci sa odhalených modeliek môžu aj dotýkať. „Bolo to príjemné a rada si to kedykoľvek zopakujem,“ skonštatovala jedna z modeliek, ktorá sa zúčastnila premiérovej výstavy v septembri.

Videopozvánka: 

(ars, foto: amp)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.