Výstavba

Na mieste Centra Bottova v Bratislave, kde v súčasnosti sídli dočasná autobusová stanica a internetový predajca, plánujú vybudovať polyfunkčný objekt "B7". Plánovaná budova bude súčasťou novej štvrte a jej funkčnou náplňou bude občianska vybavenosť. Investorom výstavby je developer HB Reavis cez svoju firmu Twin City VIII.

Nazývajú ju stará opacha, ktorá straší 30 rokov. V polovici mája padlo rozhodnutie: nedostavaná nemocnica Rázsochy v mestskej časti Lamač sa bude búrať! Urobili z toho tak trochu šou: zmluva na demoláciu sa podpisovala v prítomnosti novinárov a kamier v provizórnom stane na stavenisku, v pozadí nechýbal bager. A práve dnes, 31. mája, ministerstvo zdravotníctva vyhlásilo verejné obstarávanie na nový projekt Univerzitnej nemocnice Bratislava na Rázsochách.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.