Šport

Doslova celosvetovým hitom sú v týchto dňoch videá, v ktorých známi športovci, herci, ale aj obyčajní ľudia dávajú z otočky kopačku do umelohmotnej fľašky od minerálky a snažia sa trafiť vrchnák tak, aby sa vykrútil a odletel. Táto výzva sa dostala aj k majstrovi sveta v karate - Bratislavčanovi Romanovi Volákovi, ktorému sa to tiež po mnohých pokusoch podarilo. Je však presvedčený, že jeho predchodcovia a inšpirátori si museli pomôcť malým trikom...

Nadchádzajúci futbalový ročník súťažne odštartujú v predkolách Ligy majstrov nielen muži, ale aj ženy ŠK Slovan Bratislava. Futbalistov čaká 10. júla doma súper FK Sutjeska Nikšič z Čiernej hory a futbalistky odohrajú kvalifikačnú skupinu v Bratislave, kde im žreb prisúdil srbský Spartak Subotica, maďarský Ferencváros a moldavskú Agaristu.

Úradujúci fortunaligový šampión ŠK Slovan Bratislava predĺžil zmluvu so slovinským futbalistom Andražom Šporarom do roku 2023. Útočník vyrovnal vďaka 29 gólom v predchádzajúcej sezóne strelecký rekord najvyššej slovenskej súťaže, celkovo si pripísal 35 presných zásahov.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.