Šport

  • Šport
  • 11.02.1999 09:00

Ani Šurany, ani Pasienky - Šaľa!

0 0

Slovenská ženská hádzaná prežívala v sobotu 23. januára svoj veľký deň. Naše reprezentantky v kvalifikácii majstrovstiev sveta nielenže zmazali štvorgólové manko zo stretnutia v Belehrade, ale víťazstvom o šesť gólov nad Juhosláviou si vytvorili dobrú pozíciu pred zostávajúcimi dvomi zápasmi s Českom.

  • Šport
  • 11.02.1999 09:00

Nové fitnes na Vazovovej

0 0

Už od polovice januára slúži Bratislavčanom nové fitnescentrum - Reebok active studio. Komplex je vybavený moderným kardio-fitnes oddelením, kde si môžete tempo relaxačných aktivít nastaviť presne podľa možností vášho organizmu.

  • Šport
  • 28.01.1999 00:00

Slovanistky už myslia na budúcnosť

0 0

Basketbalistky Slovana Bratislava sa na jar zaradili hneď za bezkonkurenčný Ružomberok a svojím druhým miestom v konečnej tabuľke potešili priaznivcov basketbalu v našom hlavnom meste. Kto čakal v letnej prestávke ďalšie zbrojenie a prípravu na obhájenie striebornej priečky, ten musel byť trochu zaskočený.

Hipster, hipsterský štýl a komunita hipsterov. V Bratislave už niekoľko rokov kraľuje trend "hipsterizmu". Ľudia v meste majú na tento trend veľa názorov. Je skupina, ktorá hipsterov „hejtuje“, potom sú tí, ktorým sú hipsteri ľahostajní a tí, pre ktorých sú inšpiratívni. Viete, ako ho identifikujete?

Pomerne veľký ohlas vyvolala fotografia, ktorá sa dnes objavila na facebookovej stránke Bývanie a prenájom. Je na nej zachytená jedna z izieb v štvorizbovom byte na Rajeckej ulici vo Vrakuni, za ktorú si prenajímatelia pýtajú 165 eur. Viacerým diskutujúcim sa zdá byť táto cena prehnaná v porovnaní so životným priestorom, ktorý budúcej podnájomníčke ponúka... A čo si myslíte vy?


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.