Muži na čerpacej stanici natankovali za 300 eur a odišli bez zaplatenia

30.3.2020
čerpací stojan na PHM

Zdroj: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí policajti v piatok (27. 3.) prijali oznámenie o dvoch mužoch, ktorí natankovali na čerpacej stanici na Vrakunskej ceste pohonné hmoty v hodnote 300 eur a odišli bez zaplatenia.

Podozrivých v krátkom čase zadržali a eskortovali na policajné oddelenie. V prípade preukázania viny hrozí mužom trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Policajti boli na miesto vyslaní krátko po 10.30 h. "Po príchode na miesto zistili, že muži natankovali pohonné hmoty do bandasiek a následne sa pokúsili za tovar zaplatiť platobnou kartou, ktorá bola odcudzená a súčasne mala aj prečerpaný povolený limit," priblížila bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková.

Personál ich na problémy s kartou upozornil. Muži následne zobrali kanistre s natankovanými pohonnými hmotami a odišli na motorovom vozidle značky Opel Astra.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.