VIDEO: Policajná akcia v Auparku: Mám bombu, vyhlásil jeden muž v kaviarni

3.12.2019
0

Zdroj: FB Políca SR- Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Rušný deň mali dnes bratislavskí policajti v nákupnom centre na Einstenovej. Jeden z hostí kaviarne totiž povedal, že má bombu.

"Policajti prijali oznámenie o mužovi, ktorý sa mal v jednej z kaviarní v nákupnom centre na Einsteinovej ulici vyjadriť, že má bombu. Na miesto ihneď dorazili policajti z Pohotovostného policajného útvaru, ktorí na mieste vykonali služobný zákrok a ďalší policajti poriadkovej polície, ktorí nákupné centrum ihneď evakuovali," informovala polícia na sociálnej sieti. V súčasnosti už je prevádzka centra obnovená.

Výsledkom rýchleho zásahu je zadržaný Slovák (na úvodnej foto článku), ktorý bol eskortovaný na príslušné oddelenie. 

" Vďaka promptnej reakcii policajtov pohotovostného policajného útvaru sa mieste podarilo zadržať 38-ročného muža z Michaloviec. Vyšetrovateľ Policajného zboru na základe zabezpečenej dôkaznej situácie mu vzniesol obvinenie z trestného činu šírenia poplašnej správy. Obvinenému hrozí v prípade preukázania viny trest odňatia slobody na jeden až päť rokov," informovali neskôr policajti. 

Policajti pred Auparkom:

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Pyrotechnik vynáša podozrivý ruksak:
Zdroj: Polícia SR

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.