ŠIALENÉ: Po diaľnici v protismere letel opitý vodič na Mercedese

2.12.2019
0

Zdroj: Polícia

Páčil sa vám článok?

Naozaj šialené. Počas uplynulej sa po Bratislave v protismere na diaľnici rútil Mercedes, za ktorého volantom sedel opitý Srb. Policajtom sa ho podarilo zadržať.

"Krátko po 00.30 hod boli diaľniční policajti vyslaní na diaľnicu D2, kde malo jazdiť vozidlo v protismere. Osobné motorové vozidlo zn. Mercedes Benz bolo následne zastavené na hraničnom priechode Čunovo – Rajka a vodič podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu. Tá skončila s pozitívnym výsledkom - vodičovi bolo nameraných 0,99 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 2,06 promile," informovali policajti na sociálnej sieti.

Policajti 28-ročneho občana Srbska zadržali a previezli na policajné oddelenie. V tejto súvislosti začali trestné stíhanie vo veci ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

"Vec sa realizuje v tzv. „superrýchlom“ konaní, po vykonaní potrebných úkonov bol muž umiestnený v cele policajného zaistenia," dodali policajti.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.