Argentínčan na Staromestskej šoféroval pod vplyvom alkoholu

5.5.2014
0
Argentínčan na staromestskej šoféroval pod vplyvom alkoholu - dychova_skuska Argentínčan na staromestskej šoféroval pod vplyvom alkoholu - dychova_skuska
Páčil sa vám článok?

V nedeľu 4. mája 2014 skoro ráno kontrolovala policajná hliadka na Staromestskej ulici vodiča osobného motorového vozidla zn. Renault Clio pre podozrenie zo spáchania dopravného priestupku. Počas kontroly bol vodič podrobený dychovej skúške na zistenie požitia alkoholických nápojov, pričom mu bola nameraná v dychu hodnota 0,67 mg/l alkoholu.

Polícia obvinila 24-ročného Argentínčana Frederica Martina z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Vodič bol prevezený do cely policajného zaistenia, v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.

Bratislavské noviny o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru SR v Bratislave Michal Szeiff.

(banoviny)

Páčil sa vám článok?