Na Obchodnej ulici dnes ráno horela plynová prípojka

18.10.2012
0
Páčil sa vám článok?

Na Obchodnej ulici v Bratislave dnes horela plynová prípojka. Na mieste od 05.00 h zasahuje 17 bratislavských hasičov a päť požiarnych vozidiel. Oheň sa podarilo uhasiť.

"Bol tam ohlásený požiar kontajnerov, po príchode sme zistili, že ide o požiar plynovej prípojky," povedala pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Bratislave Daniela Kapustová. Na miesto vyslali plynárov a električková doprava v tom čase nepremávala. Požiar poškodil fasádu na priľahlom objekte. Momentálne sa vykonávajú ešte merania koncentrácie plynov, dodala hovorkyňa.

V dôsledku požiaru a úniku plynu bola dočasne pozastavená premávka električiek na Obchodnej ulici. Ako informoval DPB, a.s., na úseku nepremávali do 8:30 h električky číslo 2, 5, 7, 8. Z dôvodu uzavretia celej ulice nebolo možné zabezpečiť náhradnú dopravu. Podľa aktuálnych hlásení dopravného dispečingu sa podarilo premávku električiek cez Obchodnú ulicu v plnom rozsahu obnoviť.

(TASR)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.