Pasáž ožíva

27.10.2007
0
Páčil sa vám článok?

Priestory pasáže Poštovej banky sa vo štvrtok 13. apríla od 16. do 18. hodiny zmenili na rozkvitnutú lúku. Motýle nadmernej veľkosti a veselých farieb, sa vznášali nad hlavami okoloidúcich, množstvo kvetín z krepového papiera, fontána zmenená na prístav pre rôzne druhy nezvyčajných plavidiel.

Štvrtková akcia bola prvou z pripravovaných aktivít v rámci projektu Oživenie pasáže Poštovej banky na Gorkého ulici. Malí výtvarníci zo ZUŠ na Topoľčianskej ulici vyzdobili celú pasáž milými dielkami a mladí muzikanti navodili svojou hrou a spevom atmosféru blížiacej sa jari.

Do kreslenia veľkonočných symbolov sa mohli zapojiť náhodne okoloidúce deti či dospelí. Cieľom projektu je aspoň raz do mesiaca zmeniť priestory pasáže Poštovej banky na kultúrne centrum s typicky “mestskými” a pútavými atrakciami.

(brn)
Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.