Nájazd na Prístavný most z Bajkalskej bude cez prázdniny uzavretý. Kadiaľ vedú obchádzkové trasy?

16.2.2020
0

Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Vodiči, pozor. Dnes večer uzatvoria nájazd z Bajkalskej ulice na Prístavný most (diaľnica D1. Pozrite si, ktoré sú odporúčané obchádzkové trasy.

Nájazd bude uzatvorený od dnes (nedeľa) od 20.00 hod do 04.00 hod pondelka 24. februára. V uvedenom úseku budú prebiehať práce pre potreby výstavby diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7.

Obchádzková trasa:

Zdroj: Polícia SR

Ako nás informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, obchádzková trasa smerom pre vodičov idúcich od Slovnaftu na diaľnicu D1 v smere Brno – Viedeň bude vedená po Gagarinovej.

"Obchádzková trasa pre vodičov idúcich z Bajkalskej ulice na D1 smer Brno – Viedeň bude prenosným dopravným značením vedená po Gagarinovej ulici (cesta I/63), prípadne cez Prievozskú ulicu na most Apollo a Einsteinovu (cesta I/2)," dodala Mihalíková.

Obchádzková trasa pre vodičov idúcich z centra mesta na Bajkalskú ulicu a diaľnicu D1 smer Brno/ Viedeň bude prenosným dopravným značením vedená po Gagarinovej ulici ceste (I/61) a následne na diaľnicu D1 smer Brno/Viedeň.

Osadenie značenia pri výjazde z Bajkalskej:

Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.