Doprava

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na budúci rok až tri nové letecké linky. Letecká spoločnosť Ryanair oznámila, že od letného letového poriadku 2018 spustí okrem novej linky na Maltu aj nové linky do dovolenkových destinácií Burgas v Bulharsku a Pafos na Cypre. Všetky nové linky budú v prevádzke dvakrát týždenne.

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a. s. pozýva verejnosť na Dni otvorených dverí, ktoré sa budú konať v dňoch 22. až 24. septembra 2017, pričom pre záujemcov je pripravený pestrý program nielen v termináli, ale aj na letiskovej ploche.

Vodiči v Bratislave a jej okolí hlásia aktuálne zhustenú premávku. Stella centrum informuje, že so zápchami treba počítať v Bratislave na vjazde do mesta, v smere z diaľnice D2 od Stupavy a na obchvate od Vajnôr po Prístavný most. Taktiež aj na výjazdoch na Prístavný most v smere z Petržalky.

  • Doprava
  • DNES, 08:14

FOTO: V Malackách už premáva MHD

0 0

V Malackách začala včera na štyroch linkách premávať mestská hromadná doprava (MHD), ktorá sa stane súčasťou Bratislavskej integrovanej dopravy.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.