Doprava

Dopravný podnik Bratislava pred chvíľou informoval, že po Vajnorskej ulici v úseku Zátišie - Vozovňa Jurajov dvor nepremávajú električky. Je však zabezpečená náhradná doprava.

O dopravnej nehode, ku ktorej došlo tento týždeň v Mlynskej doline na križovatke s Valašskou ulicou sme vás na stránke Bratislavských novín informovali s tým, že pravdepodobnou príčinou bol šmyk auta na mokrej vozovke. Polícia SR včera zverejnila na sociálnej sieti krátke video, na ktorom môžete presne vidieť ako ku zrážke došlo.

Pôrod na zastávke MHD, bitka nevesty počas svadobného fotenia so svojou sokyňou v láske či hlučná hádka dvoch kamarátov pre spor o výherný žreb na milión eur. Aj takéto netradičné situácie sa nedávno odohrali v centre Bratislavy v rámci kampane Zahráme všetko!, ktorej cieľom bola propagácia Medzinárodného festivalu divadelných vysokých škôl s názvom Istropolitana Projekt. Ten sa začína už dnes večer v novej budove SND a potrvá v rôznych bratislavských divadlách od 8. do 13. júna.

Keď včera, teda v stredu 6. júna intentívny dážď, ktorý nastal podvečer, zatopil viaceré bratislavské cesty, podjazdy, podchody, pivnice, parkoviská a podzemné garáže, tak nikomu veľmi do smiechu nebolo. Napriek tomu sa však takmer okamžite začali na internete objavovať rôzne vtipné obrázky a koláže s tématikou zatopenej metropoly. Ponúkame vám výber tých najlepších, ktoré sme na sociálnych sieťach našli.

Aj keď prípad Filipínca Henryho Acordu, ktorý 31. mája v ružinovskej nemocnici zomrel v dôsledku zranení po útoku na Obchodnej ulici, vyvolal mimoriadny záujem verejnosti, tak v Anglicku žijúca Slovenka Martina, ktorá Juraja H. osobne pozná, vôbec netušila, že jej kamaráta obvinili zo zabitia a momentálne sedí vo vyšetrovacej väzbe. Keď na videozázname uvidela, čo vykonal, tak sa rozplakala! Odporný čin, ktorý Juraj spáchal, veľmi zasiahol aj jeho bývalú spolužiačku, ktorá je známa z televíznej obrazovky i ako speváčka...


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.