Doprava

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 17:00

Doprava: Pre výstavbu D4 a R7 pribudnú ďalšie dopravné obmedzenia

0 0

Pre výstavbu diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7 musia vodiči počítať s ďalšími obmedzeniami. Informovali o tom koncesionár projektu výstavby nultého obchvatu Bratislavy, spoločnosť Zero Bypass Limited, spolu so zhotoviteľom D4R7 Construction.

Primátor Bratislavy Matúš Vallo rozumie situácii a požiadavkám nespokojných farmárov, ktorí smerujú na strojoch do hlavného mesta z Košíc a Bardejova a v utorok (19. 2.) sa k nim pridajú ďalší zo Žitného ostrova. Cení si, že protest, ktorý v Bratislave tento týždeň pripravujú, nebude protestom s cieľom vyvolať v hlavnom meste dopravný kolaps.

  • Uzávery Mlynské nivy a D4/R7
  • 18.02.2019 11:36

VIDEO: MHD chodí po novom cez Páričkovu. Boli sme sa tam pozrieť

0 0

Po uzavretí ulice Mlynské nivy je Páričkova ulica prejazdná už len pre MHD (linky č. X72, 50, 205), cyklistov a taxíky. A to v oboch smeroch. Osobným autám je prejazd cez túto ulicu zakázaný. Na mieste sme sa boli presvedčiť, ako to funguje.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.