Cez Blumentál nepremávali električky, na trati sa zaseklo auto

11.9.2019

Zdroj: FB Račania

Páčil sa vám článok?

AKTUALIZOVANÉ Po Blumentálskej ulici nepremávali električky obojsmerne. Náhradná trasa smerovala cez Vazovovu a Špitálsku ulicu, informoval Dopravný podnik Bratislava. V súčasnosti je však už doprava obnovená, treba však rátať s meškaním MHD.

Dôvodom bolo osobné auto, s ktorým sa vodič zošmykol na električkovú trať a nevie sa vrátiť na cestu. 

Zdroj: FB DPB

"Električka 3 premáva cez Vazovovu ulicu, neobsluhuje zastávku Blumentál ani Námestie SNP, pokračuje cez Jesenského na Námestie Ľudovíta Štúra a Šafárikovo námestie. Sedmička jazdí od Račianskeho mýta cez Vazovovu, Špitálsku, Námestie SNP, Obchodnú ulicu a STU na Hlavnú stanicu," uviedol DPB na sieti.

Zdroj: FB Revízori Bratislava

"Električka číslo 9 premáva od Krížnej priamo po Špitálskej, otáča sa cez Jesenského a pokračuje cez Námestie Ľudovíta Štúra a Šafárikovo námestie. Neobsluhuje Blumentál, STU, Vysokú, Poštovú a Námestie SNP," dodal DPB. 

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.