Dopravné uzávery: V stredu podvečer uzavrú výjazd zo Slovnaftskej na diaľnicu D1 v smere na Trnavu

10.9.2019
0
Križovatka Prievoz

Zdroj: AMI Communications Slovakia

Páčil sa vám článok?

V podvečerných hodinách v stredu 11. septembra bude v rámci druhej etapy prác D4/R7 na rondeli Prístavný most uzavretý výjazd od Slovnaftskej ulice na diaľnicu D1 smer Trnava.

"Obchádzkové trasy budú vyznačené prenosným dopravným značením po miestnych komunikáciách. Okrem napojenia na diaľnicu po už teraz vyťaženej Gagarinovej ulici odporúčame motoristom obchádzku po Rožňavskej ulici smer Zlaté piesky a D1," informoval magistrát na sociálnej sieti..

Počas tejto uzávierky sa bude realizovať výstavba nového výjazdu v smere Slovnaftská – D1 Trnava a taktiež nového pripájača v smere Slovnaftská – D1 Petržalka. 

Zdroj: Magistrát

"Mrzia nás vzniknuté komplikácie pre niektorých vodičov pravidelne cestujúcich v tomto smere, na druhej strane nás teší, že práce na Prístavnom moste pokračujú podľa plánu, na ktorého konci bude lepšie prepojenie mesta s obchvatom a bezkolízny Prístavný most," uviedol magistrát.

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.