• Doprava
  • 10.09.2019 23:07

Dopravné uzávery: V stredu podvečer uzavrú výjazd zo Slovnaftskej na diaľnicu D1 v smere na Trnavu

0 0
Križovatka Prievoz
Zdroj: AMI Communications Slovakia

V podvečerných hodinách v stredu 11. septembra bude v rámci druhej etapy prác D4/R7 na rondeli Prístavný most uzavretý výjazd od Slovnaftskej ulice na diaľnicu D1 smer Trnava.

"Obchádzkové trasy budú vyznačené prenosným dopravným značením po miestnych komunikáciách. Okrem napojenia na diaľnicu po už teraz vyťaženej Gagarinovej ulici odporúčame motoristom obchádzku po Rožňavskej ulici smer Zlaté piesky a D1," informoval magistrát na sociálnej sieti..

Počas tejto uzávierky sa bude realizovať výstavba nového výjazdu v smere Slovnaftská – D1 Trnava a taktiež nového pripájača v smere Slovnaftská – D1 Petržalka. 

Zdroj: Magistrát

"Mrzia nás vzniknuté komplikácie pre niektorých vodičov pravidelne cestujúcich v tomto smere, na druhej strane nás teší, že práce na Prístavnom moste pokračujú podľa plánu, na ktorého konci bude lepšie prepojenie mesta s obchvatom a bezkolízny Prístavný most," uviedol magistrát.

Bratislavská Petržalka začína od novembra zavádzať pilotný parkovací systém, ktorý bude preferovať obyvateľov s trvalým pobytom v mestskej časti. Zelenú tomuto kroku dali petržalskí poslanci, ktorí na pondelňajšom mimoriadnom rokovaní schválili (na fotografii) miestne všeobecne záväzné nariadenie (VZN) o dočasnom parkovaní motorových vozidiel.

(ms)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.