Otrasné: Ľudia si nevážia prírodu: Pozrite, aký odpad nechali v tráve pri Malom Dunaji

2.11.2019
Neporiadok pri malom Dunaji

Zdroj: Facebook/Igor Poliačik

Páčil sa vám článok?

Len kúsok od Malého Dunaja vedľa čističky nájdete odpad, ktorí tu zanechali nezodpovední a bezohľadní ľudia. Nevieme, kto to však bol schopný urobiť.

Tento doslova "bordel" rôzneho charakteru našiel čitateľ Igor vo Vrakuni. Fotografiu následne pohoršene publikoval na sociálnej sieti. Je tam vidno okrem vriec s odpadom aj kusy stavebného dopadu.

Zdroj: Facebook/Igor Poliačik

Zdroj: Facebook/Igor Poliačik

Pred pár mesiacmi sa pri podobnom prípade podarilo takýchto ľudí prichytiť, o čom sme informovali dávnejšie v článku, keď počas dňa zastal na aute starší manželský pár iba kúsok od obratiska električiek v Dúbravke a zaparkoval v kríkoch, do ktorých začal vynášať z auta rôzny odpad. Vtedy ich ale na prichytil mladík Tomáš, ktorý tam venčil svojho psa. Ten neváhal a ich počínanie pohotovo zdokumentoval na svoj mobilný telefón.

Zdroj: Facebook/Peter Icyak Valachovic

Stavebný odpad niekto za čističku vyviezol aj v marci 2017

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.