Rača

Po pätnástich rokoch pustnutia sa vráti do života Nemecký kultúrny dom v Rači, ktorý tu bol pojmom a súčasťou denného života bez ohľadu na národnosť jeho návštevníkov.

Na ustanovujúcom zasadnutí miestneho zastupiteľstva dnes zložili sľub nový starosta Rače Ján Zvonár (Smer-SD) ako aj všetkých 33 poslancov. Následne poslanci zvolili za zástupcu starostu Rafaela Rafaja (SNS).

  • Samospráva
  • 04.12.2006 10:30

Výsledky volieb v mestskej časti Rača

0 0

Z celkového počtu 17 506 oprávnených voličov sa na voľbách v mestskej časti Bratislava - Rača zúčastnilo 7350, čo je 41,98%. Račania si zvolili nového starostu a 33 poslancov miestneho zastupiteľstva.

  • Samospráva
  • 09.11.2006 09:45

Výstavba a obnova sa v Rači len začína

0 0

V mestskej časti Rača dominovali investičné priority stavebného charakteru. V lokalite Rinzle sa začína príprava na výstavbu asi 350 bytov v atraktívnej časti nad Kadnárovou ulicou.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.