Dúbravka

Dopravný podnik Bratislava posúva zastávku Molecova pre električkovú linku X6 bližšie k priechodu pre chodcov. Zabezpečí tak ľahší prestup a kratšiu vzdialenosť pre cestujúcich medzi zastávkou električkovej linky X6 a autobusovej linky X5.

Patríte do generácie, ktorá sa v detstve celé dni preháňala po uliciach a dvoroch s kľúčikom zaveseným na krku. Ak si chcete pripomenúť tieto časy a vrátiť sa k starým hrám, môžete tak urovbiť tento piatok v bratislavskej Dúbravke.

V sobotu sa začali v Bratislave práce, ktoré budú jednou z najväčších skúšok pre vedenie mesta, organizáciu dopravy i obyvateľov - rekonštrukcia Karlovesko-dúbravskej radiály. Jeden z dôležitých dní - prvý pracovný, však prišiel dnes. Boli sme sa pozrieť na mieste.

V Bratislave sa v sobotu začala dlhoočakávaná rekonštrukcia Karlovesko-dúbravskej električkovej radiály. Potrvá do septembra 2020 a rozdelená bude na viacero etáp. V dôsledku prác bude nasledujúce mesiace na viacerých miestach Karlovej Vsi a Dúbravky obmedzená doprava vrátane výluky električiek.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.