Mestských policajtov privolali k mužovi, ktorý rozbíjal auto a zistili, že išlo o hľadanú osobu

Zdroj: TASR

Celoštátne hľadaného muža vypátrali túto noc krátko pred polnocou mestskí policajti hl. mesta SR Bratislavy. Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave I vyhlásilo pátranie po 42-ročnom mužovi z Bratislavy dňa 23.10.2018 ako po osobe obvinenej z majetkovej trestnej činnosti. Muž svojím protizákonným konaním na seba upozornil sám.

Vypátraniu muža predchádzal v noci prijatý oznam na linku 159, prostredníctvom ktorého občan policajtom uviedol, že na Bottovej ulici dochádza k  poškodzovaniu motorového vozidla. Následne vyslaná hliadka na mieste zadržala osobu, u ktorej bolo zjavné, že má pri sebe veci pochádzajúce z už poškodeného motorového vozidla.

Policajti taktiež zistili, že sa jedná o osobu v pátraní. Z dôvodu vykonania  ďalších potrebných úkonov, vypátraný Bratislavčan skončil na príslušnom oddelení Policajného zboru.

(ts, ilustračné foto: abn)