Na Pláži Staré Mesto už osadili slnečníky

12.7.2018
Pláž Staré Mesto

Zdroj: Matúš Husár

Už niekoľko dní slúži verejnosti aj nová pláž pri Starom moste na Fajnorovom nábreží. Čo však ľuďom chýbalo, boli slnečníky, pod ktorými by sa mohli ukryť pred slnečnými lúčmi. Ako sme sa presvedčili, v súčasnosti je to už vyriešené.

Pláž funguje zatiaľ v skúšobno režime, takže ju dotvárajú za pochodu. O prvých dňoch jej prevádzky sme písali TU. Po zverejnených fotografiách sa však viacerí anši čitatelia pýtali, prečo tam nie sú slnečníky. Boli sme sa preto dnes pozrieť, ako práce postupujú. Ihriská ešte vybudované nie sú, no pred lúčmi slnka sa už ukryjete.

Vlastníkom pozemkov pri Starom moste sú Verejné prístavy, ktoré ich prenajali do októbra 2018 záujemcovi o vybudovanie pláže. Je verejne prístupná a môžete si tu objednať drink či  jedlo.

Zdroj: Matúš Husár

(ms)