• Život v meste
  • 13.09.2017 09:20

Chcete sa niečo opýtať starostu Dúbravky? Opäť vyráža do terénu, príde na ihrisko na Cabanovej

0 0
Zdroj: MÚ Dúbravka

Po krátkej pauze začína starosta Dúbravky Martin Zaťovič opäť so stretnutiami s obyvateľmi v rôznych častiach Dúbravky.

Na jesenné stretnutia s názvom Na slovíčko chce využiť ešte teplé počasie a riešiť podnety priamo v teréne. Prvé bude na ihrisku Cabanova - Tranovského. Miestni ho poznajú ako ihrisko nenápadné a mierne ukryté uprostred panelákov. Počas leta je to však jedno z mála ihrísk, ktoré núka aj trošku tieňa. Potrebovalo by ale trošku oživiť.

Mestská časť Bratislava Dúbravka chce preto počuť názory obyvateľov, zapísať nápady, podnety a premyslieť „čo ďalej s ihriskom“.

Stretnutie priamo na ihrisku medzi ulicami Cabanova a Tranovského je naplánované na 20. septembra o 17.00 h. „V októbri sa chcem zas stretnúť s obyvateľmi inej lokality, plánujeme stretnutie v okolí Landauovej a pešej zóny,“ približuje Zaťovič.

Neformálne debaty pod názvom Na slovíčko začalo vedenie Dúbravky organizovať na jar v roku 2015. Mestská časť podnety od obyvateľov spisuje, informuje o riešeniach, venuje im rubriku v Dúbravských novinách. Mnohé pripomienky spadajú totiž napríklad do kompetencie magistrátu alebo iných inštitúcií. Na stretnutia starosta pozýva aj miestnych poslancov, ktorí sa v prípade záujmu môžu zúčastniť a pridať sa k debate.

V prípade dažďa sa stretnutie uskutoční v inom termíne.

(ts, ms)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.