Môžete sa prísť pozrieť: V nedeľu popoludní otvoria brány staveniska novej autobusovej stanice

13.10.2019
0

Zdroj: Matúš Husár

Páčil sa vám článok?

V Bratislave otvoria v nedeľu popoludní brány staveniska novej autobusovej stanice na ulici Mlynské nivy. Verejnosť si tak môže prezrieť najväčšie stavenisko v strednej Európe. TASR o tom informoval developer HB Reavis.

Stavba bude sprístupnená v nedeľu od 13.00 do 16.00 h. Návštevníkov čaká prehliadka podlažia s budúcou autobusovou stanicou. Pripravený je aj program pre deti.

Novú autobusovú stanicu majú dokončiť v roku 2020 a bude kombináciou medzinárodného autobusového terminálu, nákupného centra, tržnice a výškovej administratívnej budovy. Výstavba projektu Stanica Nivy sa začala v máji 2017 prácami na administratívnej budove Nivy Tower. Asanačné práce na mieste starej autobusovej stanice sa začali v októbri 2017 a boli dokončené v januári 2018.

Zdroj: Matúš Husár

​Funkciu doterajšej autobusovej stanice plní náhradná autobusová stanica na Bottovej ulici v Bratislave. Investor v auguste informoval, že po bulvári Mlynské nivy, ktorý aktuálne buduje, bude kompletná doprava spustená až po letných prázdninách budúci rok.

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.