Šport

Už prípravné zápasy so Vsetínom, Třincom, ale najmä Spartou Praha naznačili, že bratislavský divák na hokej nezanevrel. Naopak, minulosezónne výpadky, keď sa belasí neprebojovali zo základnej skupiny Európskej ligy, a následný výbuch v ligovom finále proti Košiciam akoby spôsobili hlad po hokeji.

Hokejisti bratislavského Slovana nebudú na minulý ročník West Extraligy, ale vlastne na celú sezónu spomínať v najlepšom. Čo z toho, že základnú časť skončili s obrovským náskokom na prvom mieste, keď prišlo play-off a v ňom neúspešný boj o titul.

  • Šport
  • 08.07.1999 09:00

Na Štrkovci sa pobeží

0 0

V nedeľu 25. júla sa v Ružinove pobeží už 5. ročník Rekreačného behu Milana R. Štefánika. Štart je o 10.00 h. pri Štrkoveckom jazere a pobeží sa na Letisko M. R. Štefánika.

  • Šport
  • 17.06.1999 09:00

Karloveská olympiáda

0 0

Občianske združenie Otvorený kruh spolu s karloveským športovým klubom pripravili pre všetkých športovania chtivých malých i veľkých Karloveskú olympiádu. Jej prvý ročník sa uskutoční v sobotu 26. júna a bude patriť predovšetkým deťom.

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.