Šport

  • Šport
  • 21.10.1999 09:00

Ťažké začiatky hokejistov

0 0

O tom, že začiatky bývajú ťažké, sa hokejisti Slovana presvedčili hneď v úvodnom stretnutí A-skupiny Európskej ligy, keď na vlastnom ľade síce zdolali rakúsky Villach 3:2, ale až do konca jednoznačného zápasu tŕpli o výsledok.

Po niekoľkoročnom súperení so Svitom bol v minulej sezóne pre basketbalistov Slovakofarmy Pezinok jediným vážnym súperom bratislavský Inter. Napriek tomu, že vo finálovej sérií nevyhrali žlto-čierni ani jeden zápas, výkonmi ani výsledkami nesklamali a pred novou sezónou sa tvrdilo, že ak chce niekto zaútočiť na suverénne postavenie Pezinčanov, tak to môže byť len a len Inter.

  • Šport
  • 07.10.1999 09:00

Tenis nám zatiaľ nejde

0 0

V polovici septembra sa na kurtoch v areáli hotela Áno, prosím uskutočnil tenisový turnaj Fischer Media Cup ´99. V príjemnom prostredí nad bratislavskou Dúbravkou si zmerali sily zástupcovia slovenských tlačových i elektronických médií.

  • Šport
  • 07.10.1999 09:00

Želali si Rodu, príde Nantes

0 0

Zatiaľ čo vo štvrtok 30. septembra interisti vo Viedni po vyradení Rapidu oslavovali postup do 2. kola futbalového Pohára UEFA, o deň neskôr už upierali zraky do ženevského hotela Intercontinental.

  • Šport
  • 23.09.1999 09:00

Zachráni Inter slovenský futbal?

0 0

Štvrtok 16. septembra bol ďalším dňom, po ktorom bolo jasné, že slovenský futbal je veľmi blízko tomu, aby sa dotkol európskeho dna. Naši poslední traja pohároví zástupcovia nastúpili v úvodných stretnutiach 1. kola Pohára UEFA a konečná bilancia bola hrozivá - jediné víťazstvo, dve prehry, celkové skóre 2:9, keď z dvoch „strelených“ gólov jeden padol po priamom kope a druhý bol vlastný. Z hry nedalo ani jedno naše mužstvo gól!

Bratislavčania v hlasovaní rozhodli, že z občianskeho rozpočtu mesta (vo výške 50 000 eur) pôjde 9495 eur na projekt s názvom „Bez bariér za zdravím", a to na zlepšenie podmienok pre chodcov, cyklistov, matky s kočíkmi a občanov so zníženou schopnosťou pohybu v okolí Nemocnice s poliklinikou na  Antolskej neďaleko jazera Veľký draždiak.


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.