Šport

  • Šport
  • 14.12.2000 00:00

Namiesto klziska bude pred SND bazén

0 0

SILVESTROVSKÁ FIKCIA: Otvorenie umelého klziska na Hviezdoslavovom námestí avizované na začiatok decembra sa odkladá. Príčinou je, na toto ročné obdobie, nezvyčajne teplé počasie, ktoré neumožňuje na ploche vytvoriť umelý ľad ani vysokovýkonným chladiacim zariadením.

V piatok 8. decembra sa začalo korčuľovať na umelej ľadovej ploche na Iľjušinovej ulici v Petržalke. Počas pracovných dní môžu petržalské klzisko využívať školy v čase medzi 9. a 12. a medzi 13. a 16. hodinou.

  • Šport
  • 23.11.2000 00:00

Dostihová rozlúčka s koníkmi

0 0

Ako sa tohtoročná dostihová sezóna začala, tak sa aj skončila. Teda aspoň čo sa týka počasia. Aj keď si mnohí návštevníci petržalského Závodiska Bratislava počas posledného dostihového dňa vzdychli, že v takomto počasí je škoda končiť, nič sa nedalo robiť, aj kone sú len „ľudia“, tiež si potrebujú oddýchnúť…

Po reprezentačnej prestávke (Nemeckom pohári v Hannoveri) a krátkom extraligovom intermezze sa bratislavský hokejový fanúšik môže tešiť na medzinárodnú lahôdku.

  • Šport
  • 09.11.2000 00:00

Galis v Petržalke

0 0

Ak sme pred dvoma týždňami písali, že trénerská lavička Vladimíra Weissa je na spadnutie a funkcionári futbalovej Artmedie Petržalka sa začínajú obzerať po novom kormidelníkovi, od minulého týždňa je všetko realitou.

AKTUALIZOVANÉ Stredajšie prvé kolo kvalifikácie Ligy majstrov, ktoré sa konalo na Tehelnom poli prilákalo do Bratislavy futbalových fanúšikov z rôznych krajín a tí spôsobili v centre mesta doslova peklo! Agresívni útočníci si to rozdali na Ventúrskej ulici a vyvolali v pešej zóne obrovský chaos. Niektorí ľudia sa dokonca báli, že ide o teroristický útok!


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.