Bratislavskí squashisti zaberali

7.10.2006
Páčil sa vám článok?

Slovenskí squashisti mali na prelome apríla a mája bohatý program, v ktorom mali najdôležitejšie miesto majstrovstvá Európy družstiev a majstrovstvá Slovenska juniorov.

Na viedenskom európskom šampionáte skončili muži na 19. mieste, ženy obsadili 17. priečku. Majstrovstvá Slovenska juniorov v Záhorskej Bystrici zase vyšli najmä bratislavským reprezentantom. V kategórii U11 vyhrala Malinová z 1. SSK Bratislava, medzi chlapcami a dievčatami do 13 a 15 rokov takisto triumfovali zástupcovia tohto bratislavského oddielu. V G13 Kučerová, v B13 Tóth, v G15 Andrea Malinová, v B15 Celler. Andrea Malinová predviedla skvelú formu aj v kategórii do 17 rokov, kde vo finále zdolala Barlíkovú a jej triumf zopakoval Tóth, ktorý zvíťazil ešte v kategórii do 19 rokov. Šampionát vlastne len potvrdil dominantné postavenie oboch bratislavských klubov, 1.SSK a SC LI-PA na Slovensku.

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.