Zrevitalizujú ďalší vnútroblok

17.9.2011
0
Páčil sa vám článok?

Už v najbližších týždňoch by sa malo v Ružinove začať s revitalizáciou ďalšieho vnútroblokového priestoru. Do konca roka dostane nový vzhľad vnútorný blok Jašíkova - Obilná ulica, kde opravia detské ihrisko, osadia spevnené plochy a vysadia nové okrasné rastliny.

V štádiu prípravy je ďalších päť ružinovských vnútroblokov, ktoré sú v zlom stave a vyžadujú si komplexnú rekonštrukciu. Vo všetkých prípadoch sa vymení stará a neudržiavaná zeleň, zrekonštruujú sa pevné plochy, ktoré sú bez kanalizácie a s nedostatočnou kapacitou parkovacích miest. Všetky revitalizované vnútrobloky dostanú aj nové osvetlenie. Projektovú dokumentáciu oživenia vnútroblokových priestorov vypracujú do konca roka.

O konkrétnych miestach a termíne realizácii piatich vnútorných blokov rozhodnú poslanci ružinovského miestneho zastupiteľstva.

(saz)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.