Šialené: Totálne opitý vodič na BMW preletel cez kruhový objazd a havaroval

28.10.2022
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavký kraj

Páčil sa vám článok?

Dopravní policajti včera krátko po 19.30 h vyrazili k dopravnej nehode, ku ktorej došlo na Bratislavskej ulici v Záhorskej Bystrici.

"Podľa doterajších informácií 51-ročný vodič vozidla BMW X6 neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a poveternostným podmienkam, v dôsledku čoho pri jazde po Bratislavskej ulici narazil na tam situovaný kruhový objazd a preletel ním. V dôsledku toho poškodil zvislé dopravné značenie a pri dopade na vozovku došlo k nárazu vozidla do betónového plotu obytného domu," informoval nás bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Policajti po príchode podrobili vodiča dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom. Vodičovi namerali 1,53 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 3,19 promile – stav vážnej otravy alkoholom z medicínskeho hľadiska.

FOTOGALÉRIA:

"Vodič bol bezodkladne obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia. Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 51-ročný Petr. M. z Bratislavy, " dodal Szeiff.

(ms) 

Páčil sa vám článok?