Bitka žien v bratislavskom nákupnom centre: Fatima búchala hlavou súperky o dvere kaviarne

3.8.2021
0
policajná páska

Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

V nákupnom centre Central sa v pondelok skončilo kávičkovanie dvoch žien poriadnou bitkou, pri ktorej zasahovali aj policajti.

K incidentu, ktorý vyvolal poriadny rozruch, došlo včera ešte okolo 10.00 h ráno v jednej z kaviarní. O priebehu incidentu nás informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

"Po príchode na miesto bolo zistené , že v priestoroch jednej z kaviarní najprv obliala 39-ročná žena kávou 27-ročnú ženu a následne ju aj fyzicky napadla. Poškodenú ženu chytila za vlasy a udierala jej hlavu o sklenené dvere kaviarne. Tohto konania sa žena dopustila v priestoroch kaviarne, v ktorej sa v tom čase nachádzali aj ostatní návštevníci, pričom v ďalšom útoku jej zabránili traja muži, ktorí prišli na miesto incidentu," priblížil Szeiff.

Policajti ženu, ktorá sa správala agresívne, zadržali a eskortovali na policajné oddelenie.

"Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v druhom bratislavskom okrese obvinenie z trestného činu výtržníctva 39-ročnej Fatime Y. občianke Rakúska. Obvinená bola umiestnená v cele policajného zaistenia, vec sa realizuje v tzv. „superrýchlom“ konaní," dodal Szeiff.

(ms)

Páčil sa vám článok?