V okolí jazera Draždiak vystrájal obnažený muž v samodržkách, policajtom tvrdil, že je konzumentom drog

23.2.2021

Zdroj: Marián Dekan

Páčil sa vám článok?

V altánku pri jazere Draždiak policajti zadržali muža, ktorý mal oblečenú iba mikinu a samodržiace pančuchy. Policajti ho zadržali aj s vreckom zelenej sušenej rastliny. Hrozí mu pobyt za mrežami na tri roky.

"Včera krátko po 14.00h sme prijali na linke 158 oznámenie o mužovi, ktorý sa pohybuje v okolí jazera Draždiak s obnaženým pohlavným údom, v ruke drží palicu a správa sa hlučne," uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Na miesto došla policajná hliadka, ktoré hodnovernosť oznámenia potvrdila.

Podľa slov polície sa na mieste nachádzal väčší počet občanov, ktorí boli v tom čase na prechádzke aj s deťmi v okolí jazera, pričom policajtov nasmerovali k altánku, kde sa mal muž nachádzať. V uvedenom altánku policajti spozorovali muža, ktorý mal oblečenú iba mikinu a samodržiace pančuchy. "Po spozorovaní policajtov muž odhodil palicu, ktorú dovtedy držal a vykrikoval nešpecifikované slová," priblížil Szeiff. Muž policajtom uviedol že je konzumentom drog, drogu aj užil a policajtom dobrovoľne vydal sáčok s obsahom zelenej sušenej rastliny. Policajti muža zadržali a eskortovali na policajné oddelenie.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vzniesol v tejto súvislosti obvinenie z trestného činu výtržníctva 41-ročnému Martinovi M.. V prípade preukázania viny mu hrozí pobyt za mrežami až na tri roky.

(ts,nc)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie