FOTO: Policajti pri domovej prehliadke v Ružinove vošli do kuchyne a hneď im bolo všetko jasné...

3.7.2020

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí policajti riešia prípad drogovej trestnej činnosti, z ktorej bol obvinený 33-ročný Tomáš K. z Bratislavy. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania mal obvinený v jednom z bytov na Turčianskej ulici, kde bola vykonaná domová prehliadka, prechovávať a vyrábať omamné a psychotropné látky.

"Počas domovej prehliadky zaistili policajti okrem iných vecí 12 zelených rastlín v kvetináčoch a 3 sklenené dózy s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny. V zmysle znaleckého skúmania Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ uvedené rastliny vykazovali znaky typické pre rastliny rodu Cannabis, pričom tento materiál zodpovedal 488 obvykle jednorazovým dávkam drogy. V sklenených dózach sa taktiež nachádzal sušený rastlinný materiál vykazujúci znaky typické pre rastliny rodu Cannabis. Obsah zaisteného materiálu v dózach zodpovedal spolu 129 obvykle jednorazovým dávkam drogy," informovali o prípade policajti z Bratislavského kraja na svojej facebookovej stránke.

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

"Obvinenému za uvedené konanie hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov. Vyšetrovaním tohto prípadu sa aj naďalej zaoberáme," dodali bratislavskí policajti.

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

(ars)

Páčil sa vám článok?