Vyšetrovanie v prípade Violy M. pokračuje, nikoho zatiaľ neobvinili

4.6.2020

Zdroj: koláž abn

Páčil sa vám článok?

V prípade zabitia mladej ženy Violy M. zatiaľ nebolo vznesené obvinenie voči konkrétnej osobe. Polícia vo vyšetrovaní naďalej pokračuje. Pre TASR to uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.

 "Vo vyšetrovaní tohto prípadu aj naďalej pokračujeme, v danej veci sú vykonávané všetky nevyhnutné procesné úkony s cieľom jej náležitého objasnenia," uviedla Slamková. Bližšie informácie podľa nej v súčasnosti nemožno poskytnúť, aby nedošlo k zmareniu vyšetrovania.

Polícia 11. novembra 2019 prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Po príchode na miesto policajti zistili, že sa tam nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Oživiť sa ju nepodarilo.

Medzitým na verejnosť prenikli informácie o tom, že na oblečení mladej ženy sa pri analýze našli stopy vody z Dunaja, čo podporuje jednu z prvotných teórii o neúspešnom samovražednom pokuse pri skoku do rieky z neďalekého Mostu Apollo, ktorá kolovala po Bratislave krátko po náleze podchladeného tela v areáli nákladného prístavu. Chýbal jej však kabát a mobilný telefón, ktoré pri sebe mala podľa posledných záberov z bezpečnostných kamier.     

​(TASR, ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.