VIDEO Neuveriteľný hazard so životmi: Vodič jazdil v Petržalke po diaľnici v protismere

3.6.2020
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Je veľkým šťastím, že nikto neprišiel o život. V bratislavskej Petržalke zatiaľ neznámy vodič išiel po diaľnici v protismere, policajti sa teraz snažia zistiť jeho totožnosť.

Vodič sa presúval so svojím autom pomaly, ako keby bol dezorientovaný alebo váhal, čo urobiť. Prípadne mohol byť aj pod vplyvom drog. "Dňa 24. mája v čase okolo 19:30 h viedol doposiaľ neznámy vodič vozidlo v smere od Bratskej ulice na Most Lafranconi v protismernej časti diaľnice," informovali o čase a mieste udalosti na sociálnej sieti policajti.

Ak ste túto situáciu videli, prípadne máte o tejto udalosti akékoľvek informácie, môžete to oznámiť   osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne telefonicky na bezplatnom čísle polície 158.

"Vodiči jazdou v protismere okrem toho, že ohrozujú bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky, sa zároveň dopúšťajú priestupku, za ktorý je možné uložiť pokutu až do 300 eur a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá do dvoch rokov," upozorňujú policajti. 

(ms)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.