VIDEO Pirát ako z učebnice: Bez vodičáku, prekročil rýchlosť, predbiehal cez dvojitú čiaru

27.2.2020
0

Zdroj: FB Polícia SR - Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Bratislavským policajtom sa zrejme podarilo zastaviť nepolepšiteľného cestného piráta, ktorý jazdil po Podunjaksých Biskupiciach. Jeho drzú jazdu zachytila policajná kamera. Nevšimol si totiž, že muži zákona idú priamo za ním.

"Dopravní policajti zastavili vodiča vozidla Volkswagen, ktorý počas jazdy na Ulici Svornosti nerešpektoval vodorovné dopravné značenie, predchádzal ostatné vozidlá a rovnako nedodržiaval maximálnu povolenú rýchlosť pre tento úsek. Policajti po zastavení vozidla zistili, že vodič toto vozidlo viedol aj napriek tomu že má už zadržaný vodičský preukaz," informovali policajti na sociálnej sieti.

Vodičovi pochopiteľne ďalšiu jazdu zakázali, za spáchanie dvoch priestupkov závažnejším spôsobom (jazda napriek zadržanému vodičskému preukazu a nerešpektovanie vodorovného dopravného značenia) mu hrozí v správnom konaní pokuta aždo výšky 300 eur a zákaz šoférovať dva roky.

Video zachytávajúce jazdu piráta ciest:

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.