VIDEO: Policajti zverejnili video naháňačky, ktorú ukončila až streľba

24.1.2020
0

Zdroj: Polícia SR

Páčil sa vám článok?

Ako sme vás už informovali, včera popoludní naháňali policajti audinu z obce Plavecký Štvrtok až po Devínsku Novú Ves, kde všetko ukončila streľba. Dnes policajti zverejnili video z prenasledovania vozidla.

Policajti sa najskôr pokúšali audinu zastaviť, vodič však nereagoval a keď ho muži zákona naháňali, dokonca naschvál narazil do jedného z ich vozidiel. Viackrát sa úspešne vyhol policajným autám, ktoré sa mu postavili do cesty. Z audiny počas jazdy dokonca vypadlo viacero  sáčkov s bielou kryštalickou látkou. Zastavili ju až v Devínskej Novej Vsi, kde na nej prestrelili zadné koleso (mimo obytnej zóny) a vodič následne zastal. Išlo o 43-ročného muža s 21-ročnou spolujazdkyňou. Ako sa neskôr ukázalo, vodič šoféroval aj napriek uloženému  trojnásobnému zákazu viesť motorové vozidlá.

Tu sú zábery so spomínanej naháňačky:

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.