VIDEO: K hrozivo vyzerajúcej nehode došlo na čerpacej stanici pri diaľnici D1 - hlásia aj zranených!

13.12.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Dopravní policajti spolu s ostatnými záchrannými zložkami zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ku ktorej došlo na čerpacej stanici na diaľnici D1 v smere na Senec. Boli odtiaľ hlásené aj dve zranené osoby, ktoré museli prevážať do nemocnice!

"Podľa doterajších informácií vodič nákladného motorového vozidla pri vchádzaní na čerpaciu stanicu z doposiaľ nezistených príčin narazil do ďalšieho nákladného auta a následne do osobného motorového vozidla. V dôsledku nárazu bolo osobné vozidlo odrazené do stojanu čerpacej stanice," uviedla polícia z Bratislavského kraja na sociálnej sieti, kde zverejnila aj video zo zásahu záchranárov a hasičských zložiek:

"Pri nehode utrpeli vodič nákladného automobilu a vodičky osobného auta zranenia, s ktorými boli prevezení na ošetrenie do nemocnice. Vykonaná dychová skúška u vodičov požitie alkoholických nápojov nepreukázala. Príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto nehody sú v súčasnosti v štádiu objasňovania," dodali policajti.

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.