V Karlovke sa vodič Mercedesu pretekal s električkou a vyhral 540-eurovú pokutu od policajtov!

2.12.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

Bratislavskí policajti sa minulý týždeň zamerali na dodržiavanie maximálne povolenej rýchlosti na území nášho hlavného mesta a ako to už býva pravidlom, tak opäť sa našiel vodič, ktorý sa predvádzal a išiel prirýchlo. Tentokrát bol z Karlovej Vsi...

"Keď si dávaš preteky s električkou, hoci vieš, že v meste platí päťdesiatka," takto začína status policajtov z Bratislavského kraja na ich oficiálnom facebooku a pokračujú: "Preteky síce vodič vyhral, ale namiesto víťazného venca ho doma počká pošta od našich dopravných policajtov." Dopraváci minulý týždeň v rámci objektívnej zodpovednosti merali najvyššiu dovolenú rýchlosť v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves. 

"Vodič Mercedesu išiel po Botanickej ulici rýchlosťou 109 km/h! Najvyššiu dovolenú rýchlosť tak prekročil o 59 km/h. Za uvedený správny delikt bola uložená držiteľovi vozidla pokuta vo výške 540 Eur," informovali bratislavskí policajti. 

(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.