Megakrádež v Boroch: Povyhadzovali páchatelia svoje oblečenie z akcie niekde pri diaľnici D2?

5.11.2019

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Páčil sa vám článok?

V súvislosti s krádežou šperkov, ku ktorej došlo dňa 03.11.2019 v jednom zo zlatníctiev v obchodnom centre Bory Mall v bratislavskom Lamači, sa polícia prostredníctvom sociálnych sietí obrátila na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri pátraní po páchateľoch tohto trestného činu.

"V prípade, ak by ste v širšom okolí predmetného nákupného centra, najmä v smere na diaľnicu D2, našli voľne pohodené kusy oblečenia, ktoré by podľa priložených záberov mohli patriť niektorému z páchateľov, oznámte nám túto skutočnosť bezodkladne na bezplatné telefónne číslo polície 158. Za vašu spoluprácu vám vopred ďakujeme," napísali vyšetrovatelia prípadu na oficiálny FB polície z Bratislavského kraja. 

"Keď zapálili auto, v ktorom na miesto činu prišli, tak by hádam neurobili takú chybu, aby svoje oblečenie len tak niekde poodhadzovali. Podľa mňa ho takisto spálili..." myslí si jeden z diskutujúcich. "Na základe tejto správy vidno, že polícia sa aj slamky chytá a nemajú na nich absolútne nič. Vôbec netušia, kto to bol," napísal do komentárov Lukáš.

Zdroj: FB Polícia Bratislavský kraj

Viacero ľudí sa z vlastnej iniciatívy rozhodlo analyzovať zverejnené video z megakrádeže v Bory Mall a niektorí dospeli k záveru, že zlodeji mohli byť byť aziati alebo medzi nimi boli dokonca aj dve ženy. Usúdili tak na základe telesnej konštitúcie niektorých páchateľov zachytených na kamerových záznamoch...

(ars)          

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.