• Polícia
  • 10.10.2019 11:00

Zásah polície v hoteli: Bol to naozaj nočný tréning boxeristov alebo bitka?

0 0
Hotel Apollo
Zdroj: Facebook/Apollo Hotel Bratislava

Policajti neverili vlastným očiam. V hoteli na Dulovom námestí sa v noci mlátili dvaja nahí chlapi, ktorí im tvrdili, že si dali boxerský tréning.

Policajná hliadka bola dnes krátko po 03.00 hod vyslaná do priestorov hotela Apollo v blízkosti Dulovho námestia, kde malo dochádzať v jednej z izieb k fyzickému konfliktu medzi dvomi návštevníkmi hotela. Títo 37-roční muži boli cudzinci a očividne pod vplyvom alkoholu.

"Policajti po príchode na miesto oznámenie potvrdili. Z jednej z izieb hotela sa ozýval krik a buchot, pričom po otvorení dverí policajti spozorovali dvoch nahých mužov ktorí sa medzi sebou fyzicky napádali," informuje polícia na svojej sociálnej sieti.

To, že okolie paneláku na Stavbárskej ulici, ktorému celá Bratislava hovorí Pentagon, nie je príliš bezpečné miesto, vedia tiež hádam všetci. Dva roky tu v rámci prevencie mala svoj karavan mestská polícia, ale v auguste túto stanicu zrušili, pretože sa podľa magistrátu minula účinkom a nedávno si tu asociáli rozložili stany a dokonca si z domu natiahli cez kábel aj elektrickú energiu!

Muži po výzve policajtov s mlátením prestali a uviedli že sú boxeristi a pred spaním si chceli len zatrénovať. K zraneniu iných osôb nedošlo a muži škodu spôsobenú hotelu uhradili. Nakoľko obaja mali zjavné zranenia v oblasti tváre a vrchnej časti tela, privolanou RZP boli prevezení k ošetreniu do jednej z nemocníc.

(nc)


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.