Koľko vás vyjde v tejto sezóne prenájom altánku?

13.6.2020

Zdroj: Matúš Husár

Páčil sa vám článok?

Ak sa chcete vybrať na grilovačku do prírody, opäť môžete využiť altánky v lesoparku. Väčšina je zadarmo, tri vám Mestské lesy v Bratislave prenajmú za poplatok. Museli pre koronakrízu zvýšiť cenu?

V lesoparku na Kamzíku aj na Partizánskej lúke sú de­siatky altánkov, ktoré môžete využiť na opekačku či grilovačku. Tak ako vlani, aj tento rok Mestské lesy v Bratislave prenajímajú tri altánky. Dobrou správou je, že poplatok sa oproti vlaňajšku nezvýšil. „Ceny za prenájom troch altánkov sú rovnaké, 100 eur na celý deň,“ informoval nás Marek Páva z mestských lesov.

Zdroj: Matúš Husár

Altánky na prenájom nájdete na Partizánskej lúke a všetky tri sú už k dispozícii pre záujemcov. Konkrétne dvojaltánok pod rybníkom pre 50 ľudí, altánok pri dele a altánok futbalka, oba s kapacitou 25 ľudí. „Po zaplatení poplatku máte okrem samotného altánku k dispozícii uhlie na grilovanie a upratanie po skončení akcie, pravdaže, v primeranej miere,“ doplnil Marek Páva.

(ac)

Páčil sa vám článok?

Najčítanejšie


Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.