V piatok sa bude opäť tlieskať: Pridajte sa a poďakujte tak hrdinom v prvej línii

26.3.2020
Páčil sa vám článok?

Celé Slovensko sa snaží zabrániť šíreniu koronavírusu a v prvej línii boja s ochorením stoja zdravotníci, hasiči a policajti. Kým väčšina z nás je v domácej izolácii, oni riskujú svoje životy a za sťažených podmienok sa snažia chrániť tie naše. Poďakujte sa im opäť.

Prvý potlesk sa ozýval minulý piatok 23.3.naozaj vo všetkých kútoch Slovenska a všetkých kútoch Bratislavy.

Zajtra iniciatíva #potleskprezdravotnikovahasicov, organizuje ďaľší potlesk, ktorý vyjadruje spoločnú podporu pracovníkom záchranných zložiek. Preto aj zajtra nezabudnite otvoriť okná či vyjsť na balkón a vyjadriť tak svoju solidaritu. Tlieskať sa bude v rovnaký čas a to večer o 20h.

VIDEO: Nielen Bratislava, ale doslova celé Slovensko v piatok večer tlieskalo zdravotníkom a záchranárom

Iniciatíva Potlesk, ktorej iniciátor Vladimír Volf vyzval prostredníctvom médií aj sociálnych sietí verejnosť, aby sa v piatok 20. marca 2020 o 20:00 h ľudia postavili na balkón alebo k otvoreným oknám a vyjadrili vďaku všetkým slovenským lekárom, záchranárom, hasičom či policajtom za ich nasadenie pri boji s koronavírusom, sa stretla s úspechom. Pozrite sa ako to včera u nás prebehlo.

(nc)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.