• Voľby 2018
  • 24.09.2018 10:00

Kandidáti na poslancov - Petržalka

0 0
Komunálne voľby 2018
Zdroj: BN

Volebný obvod 1 (volí sa sedem poslancov):

(Volebné obvody v Petržalke s adresami nájdete TU)

  1. Tomáš Barinka (35), stavebný manažér, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  2. Matúš Baxant, (23), aktivista Naša Petržalka, SDKÚ – DS
  3. Peter Cmorej (35), Mgr., Ing., finančný analytik, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  4. Eduard Demel (36), Ing., podpredseda o.z. My sme Petržalka, Šanca
  5. Vladimír Dolinay (37), Mgr., učiteľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  6. Pavel Halač (59), Ing., informatik a občiansky aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  7. Filip Hochel (40), Mgr., podnikateľ, Národná koalícia
  8. Pavel Chvojka (34), Mgr., MMF., poradca pre obchodné operácie, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  9. Andrej Kalina (31), Ing., generálny manažér FC Petržalka, Mladá Petržalka - lokálna strana
  10. Karol Király (47), Mgr., podnikateľ, Smer - SD, SNS
  11. Branislav Kleinert (41), Ing., strojný inžinier - energetik, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  12. Lucia Kóšová (65), Ing., živnostníčka, Smer - SD, SNS
  13. Bohuslav Kraus (63), Ing. arch., architekt a hudobný producent, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  14. Marcel Lincényi (36), Doc., PaedDr., PhDr., PhD., univerzitný pedagóg, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  15. Albín Mráz (65), Mgr., dôchodca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  16. Natália Podhorná (38), Mgr., redaktorka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  17. Denisa Sadloňová (42), asistentka, Smer - SD, SNS
  18. Adam Sarlós (26), Bc., podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  19. Branislav Sepši (43), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  20. Dušan Smolka (65), MUDr., MPH., lekár, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  21. Tomáš Szmrecsányi (43), Mgr., PhD., podnikateľ, Národná koalícia
  22. Miroslav Šmíd (62), Ing., ekonóm, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  23. Ivan Uhlár (34), Mgr., právnik, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  24. Michal Vičan (38), profesionálny tréner, športovec, Mladá Petržalka - lokálna strana
  25. Jozef Vydra (58), Ing., šéfredaktor, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina - Boris Kollár
  26. Ildikó Zórádová (58), Ing., predsedníčka bytového družstva Petržalka, Mladá Petržalka - lokálna strana
  27. Zuzana Žišková (54), Ing., projektová manažérka IT a občianska aktivistka, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO


Volebný obvod 2 (volí sa päť poslancov):

  1. Augustín Arnold (61), Ing., energetik, Smer - SD, SNS
  2. Viera Bieliková (66), Mgr., právnička, ekonómka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  3. Mária Dugovičová (61), matrikárka, nezávislá kandidátka
  4. Vladimír Gallo (46), JUDr., PhD., advokát, Národná koalícia
  5. Michaela Gáži Zórádová (35), JUDr., právnička, Mladá Petržalka - lokálna strana
  6. Ivan Halmo (36), Mgr., hlavný štátny radca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  7. Marián Chmelár (58), Bc., právnik, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  8. Ján Karman (36), Ing., stavebný inžinier, iniciatíva PRE Petržalku, Sloboda a solidarita, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina - Boris Kollár
  9. Mária Kiššová (62), Ing., Mgr., ekonómka, manažérka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  10. Juraj Kríž (31), Mgr., PhD., pedagóg, Mladá Petržalka - lokálna strana
  11. Ivan Lučanič (33), Mgr., kúzelník a občiansky aktivista, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  12. Ľubomír Luhový (51), futbalový publicista, Strana moderného Slovenska
  13. Judita Mičunková (55), živnostníčka, Smer - SD, SNS
  14. Viliam Ovsepian (31), Ing., project manager, SaS, Nova, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Sme rodina - Boris Kollár
  15. Tomáš Palkovič (33), Mgr., cykloaktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  16. Anna Paulovičová (67), RNDr., stredoškolská učiteľka a občianska aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  17. Elena Pätoprstá (58), Ing. arch., Mgr. art., designérka, protikorupčná aktivistka, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  18. Pavol Sovič (49), Ing., z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
  19. Eva Surovková (35), Mgr., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  20. Alžbeta Šikulová (54), živnostníčka, Smer - SD, SNS
  21. Štefan Taragel (59), špecialista automobilového priemyslu, Smer - SD, SNS


Volebný obvod 3 (volí sa sedem poslancov): 

  1. Milan Borguľa (69), Ing., ekonóm, Smer - SD, SNS
  2. Ján Bučan (38), Mgr., predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu, nezávislý kandidát
  3. Martin Dait (38), občiansky aktivista na vozíčku, Mladá Petržalka - lokálna strana
  4. Martin Dinuš (40), projektový manažér, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  5. Zuzana Ďurišová (63), zástupkyňa riaditeľa DK Lúky, Smer - SD, SNS
  6. Veronika Klára Endrychová (33), Mgr., učiteľka a asistentka sociálnej práce, Nezávislé fórum
  7. Gabriela Fulová (39), Ing., chemická inžinierka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  8. Henrich Haščák (42), JUDr., právnik, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  9. Michal Horváth (31), Mgr., stredoškolský učiteľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  10. Slavomíra Husárová (44), JUDr., Mgr., právnička, Smer - SD, SNS
  11. Vladimír Huska (68), Mgr., dôchodca, Národná koalícia
  12. Mária Husková (72), Ing., dôchodkyňa, Národná koalícia
  13. Vladislav Chaloupka (38), Mgr., sociológ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  14. Iveta Jančoková (34), Mgr., člen výkonnej rady OZ Malíček, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  15. Marian Jaslovský (55), Mgr., hudobník a spisovateľ, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  16. Ľuboš Kačírek (46), Doc., PhD., historik a kultúrny pracovník, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  17. Marek Kovačič (29), vedúci úseku údržby m.p. VPS, Mladá Petržalka - lokálna strana
  18. Miroslav Lažo (41), manažér hokejového centra, Národná koalícia
  19. Michaela Mišincová (39), vedúca pracovníčka, Národná koalícia
  20. Drahan Petrovič (49), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  21. Iveta Plšeková (47), MUDr., lekárka, Mladá Petržalka - lokálna strana
  22. Milan Polešenský (41), Mgr., politológ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  23. Pavol Škápik (33), Mgr., analytik Inštitútu sociálnej politiky, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  24. Tomáš Špaček (22), študent, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  25. Ľubica Turčanová (37), Mgr., podpredsedníčka o.z. My sme Petržalka, Šanca
  26. Soňa Vinczeová (56), Mgr., asistentka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  27. Martin Vrabec (28), referent, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár


Volebný obvod 4 (volí sa päť poslancov):

  1. Ivana Antošová (49), Mgr., kontrolórka, Smer – SD, SNS
  2. Martin Čambalík (39), Mgr., politológ, odborník pre komunikáciu, Starostovia a nezávislí kandidáti
  3. Miroslav Dragun (29), riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, nezávislý kandidát
  4. Gabriel Fekete (49), Mgr., obchodný zástupca, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  5. Ladislav Fogarassy (63), konateľ spoločnosti, Doma dobre
  6. Juraj Galbavý (45), Ing., lesný inžinier - projektant, SĽS Andreja Hlinku
  7. Mário Gogora (42), Ing., konateľ obch. spoločnosti, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  8. Marian Greksa (59), prom. právnik, slobodný umelec, nezávislý kandidát
  9. Peter Hochschorner (66), tréner - vodný slalom, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  10. Roman Ivan (41) Mgr., profesionálny športovec, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  11. Martin Izák (31), podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  12. Michala Kozáková (31), Ing. arch., referentka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  13. Jakub Kuruc (25), online manager, občiansky aktivista, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  14. Roman Masár (56), Ing., elektrotechnik, Smer – SD, SNS
  15. Michal Novota (36), Mgr., manažér a aktivista, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  16. Daniela Palúchová (36), PhDr., PhD., MPH., riaditeľka zariadenia pre seniorov, Mladá Petržalka - lokálna strana
  17. Blanka Slaninová (65), JUDr., právnička, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  18. Patrik Slivarich, (46), manažér, Smer - SD, SNS
  19. Darina Šobáňová (52), referentka, Smer - SD, SNS
  20. David Toya (42), Bc., lector anglického jazyka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  21. Milan Vetrák (43) JUDr., PhD., právnik a protikorupčný aktivista PRE Petržalku, nezávislý kandidát
  22. Jarmila Vidová (51) Ing., PhD., vysokoškolská učiteľka, Strana moderného Slovenska


Volebný obvod 5 (volí sa šesť poslancov):

  1. Oľga Adamčiaková (63), členka o.z. My sme Petržalka, manažérka vo Vydavateľstve M.R.K., Šanca
  2. Miroslav Behúl (29) Ing., PhD., výskumný pracovník, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  3. Lena Bočkayová (40), Mgr., učiteľka, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
  4. Michal Černý (29) Ing., PhD., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  5. Matej Ďurčo (31), Mgr., podnikateľ, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  6. Ľudmila Farkašovská (56), PhDr., námestníčka primátora hl. mesta SR Bratislavy, nezávislá kandidátka
  7. Jarmila Gonzalez Lemus (43) Ing., projektová manažérka, Mladá Petržalka - lokálna strana
  8. Stanislav Horínek (66), Ing., geodet a občiansky aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  9. Jana Hrehorová (38), občianska aktivistka o.z. Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislá kandidátka
  10. Ernest Huska (61) , podpredseda Petržalského okrášľovacieho spolku, Mladá Petržalka - lokálna strana
  11. Ján Kaľavský (34) Mgr., zoológ a environmentálny aktivista, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  12. Denisa Krásna (42) Mgr., štátna zamestnankyňa, Smer – SD, SNS
  13. Tatiana Kratochvílová (59), Ing., dopravná inžinierka, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  14. Branislav Krištofič (36), Ing., člen o.z. My sme Petržalka, manažér, Šanca
  15. Janka Křečková (41), podnikateľka, finančná poradkyňa, Smer - SD, SNS
  16. Peter Kuffa, (59), podnikateľ, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  17. Marko Madaras(25) Bc., študent, 99 % - občiansky hlas
  18. Ján Mažgút (36) Mgr., hovorca strany SMER-SD, Smer - SD, SNS
  19. Oľga Paučová (62), Ing., štátna zamestnankyňa, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  20. Jakub Steiner, (32), účtovný analytik, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  21. Pavel Šesták (71), Ing., občiansky aktivista o.z. Za zeleň Petržalky, Nadácia M.R. Štefánika, iniciatíva PRE Petržalku, nezávislý kandidát
  22. Nina Uherčíková (30), Mgr., asistentka poslanca NR SR, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  23. Anna Zelenická (63), PhDr., zdravotná sestra, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia

Volebný obvod 6 (volí sa päť poslancov):

  1. Michal Babiar (65) RNDr., PhD., projektant, urbanista, Smer - SD, SNS
  2. Jozef Fischer (38) Bc., Mgr., konateľ s.r.o., zástupca vlastníkov bytov, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  3. Daniel Golian (34), realitný maklér, Národná koalícia
  4. Alica Hájková (57) Ing., dopravná inžinierka, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  5. Eduard Kačík (37), Ing., stavebný inžinier, projektant mestskej infraštruktúry, znalec, Smer - SD, SNS
  6. Peter Kľučka (64), Ing., národný cyklokoordinátor, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, OĽaNO
  7. Anna Kollárová (64), Ing., krízová manažérka, Mladá Petržalka - lokálna strana
  8. Denisa Králiková (20), medička, Mladá Petržalka - lokálna strana
  9. Oliver Kríž (40), PaedDr., pedagóg, Mladá Petržalka - lokálna strana
  10. Miroslava Makovníková Mosná (35), Mgr., právnička a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  11. Beata Novomeská (39) Mgr., asistentka predaja, KSS
  12. Roman Oklamčák (37), JUDr., štátny zamestnanec a dobrovoľník Linky detskej istoty, nezávislý kandidát
  13. Lýdia Ovečková (40), Ing., ekonómka a občianska aktivistka Petržalské ihriská, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  14. Ľudmila Pastorová (40), Mgr., lektorka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  15. Štefan Rehák (63), Doc., RNDr., PhD., vedecký pracovník, vysokoškolský pedagóg, Smer - SD, SNS
  16. Matúš Repka (39), Ing. arch., architekt, Team Vallo, Progresívne Slovensko, Spolu - občianska demokracia
  17. Katarína Sklenková (39), Ing., ekonómka a občianska aktivistka, iniciatíva PRE Petržalku, SaS, Nova, KDH, OKS, Sme rodina - Boris Kollár
  18. Robert Števuška (34), mechanik, Národná koalícia
  19. Bronislav Weigl (62), Ing., dopravný inžinier, Smer - SD, SNS


Kandidujete? Chcete, aby sa o vás voliči dozvedeli viac? Kliknite SEM.

 

 


Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Bratislavských novín.