Neuveriteľné. Pán Štefan odpracoval v Dopravnom podniku 58 rokov, pripravili mu rozlúčkovú jazdu

29.5.2020
0

Zdroj: DPB

Páčil sa vám článok?

V uplynulých dňoch sa Dopravný podnik Bratislava rozlúčil s najdlhšie slúžiacim zamestnancom. Pán Štefan Kitka si tu odpracoval neuveriteľných 58 rokov, a tak mu kolegovia pripravili veľkú jazdu Bratislavou.

"Do podniku, ktorý sa vtedy ešte označoval ako DPMB, nastúpil v roku 1962 - ako pätnásťročný - a odpracoval u nás neuveriteľných 58 rokov! Do dôchodku odchádza už so siedmimi krížikmi," informoval DPB na socálnej sieti.

Rozlúčka preto prebehla vo veľkom štýle. "Pripravili sme pre neho ďakovnú jazdu Bratislavou na našom najkrajšom historickom trolejbuse Sanos S200. Ak ste ho včera stretli v meste, tak už viete prečo," dodáva DPB.

Zdroj: DPB

​Štefan Kitka sa v podniku vyučil a najprv pôsobil na údržbe električiek a následne ako majster v dielňach trolejbusov, hoci niekoľko rokov pôsobil aj ako vodič električky. 

(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.