Premávku v meste ochromilo viacero nehôd, vodičov zaskočila poľadovica

12.2.2020

Zdroj: abn

Páčil sa vám článok?

Premávku v Bratislave komplikuje v stredu ráno viacero nehôd. Informujú o nich Zelená vlna RTVS a Stella centrum.

Kolóny sa tvoria na Moste Apollo v smere do Petržalky, kde podľa Stella centra došlo k zrážke viacerých áut. 

Ako pre Bratislavské noviny potvrdila bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, na Moste Apollo došlo v smere do Petržalky až k trom škodovým udalostiam, pričom v jednom prípade išlo o zrážku až štyroch vozidiel (na úvodnej fotografii). 

Nehody a kolízie spôsobila ranná poľadovica na mostoch, ktoré zrejme večer neposypali. 

Ďalšia nehoda sa stala v Bratislave na Einsteinovej, v smere na Prístavný most a na D1 pred Prístavným mostom, na úrovni Prievozu, v smere od Gagarinovej. Vodiči sa tu zdržia desať až 35 minút.

Kolóna na Moste Apollo:

Zdroj: abn

So zdržaním do 25 minút musia rátať v Bratislave na Hradskej v smere do centra a 20 minút sa zdržia na diaľnici D2 za Stupavou v smere do Bratislavy, na diaľnici D1 pred vjazdom do hlavného mesta, pred Prístavným mostom v smere zo Senca a medzi Mostom pri Bratislave a Hornými Dielmi.

V kolóne sa ráno stálo aj na Moste SNP:

Zdroj: ac

Kolóny sa tvoria na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, kde si vodiči počkajú 15 minút. Desať minút sa vodiči zdržia na Račianskej v smere do mesta a z Čiernej Vody a z Vajnôr v smere do Bratislavy.

(ms, TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.