Dopravné obmedzenia: Uzavrú nájazd od Bajkalskej k Prístavnému mostu

11.2.2020
0

Zdroj: TASR

Páčil sa vám článok?

Pre výstavbu nultého obchvatu Bratislavy, diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, musia vodiči rátať s ďalšími dopravnými obmedzeniami. Od 15. februára 10.00 h do 23. februára totiž bude v Bratislave uzatvorený nájazd od Bajkalskej ulice smerom k Prístavnému mostu, a to z dôvodu rekonštrukcie nájazdovej rampy.

Koncesionár projektu obchvatu, spoločnosť Zero Bypass Limited, o tom informuje na svojom webe.

Bratislavský obchvat buduje združenie firiem na čele so španielskou spoločnosťou Cintra. Koncesionár projektu bratislavského obchvatu je spoločnosť Zero Bypass Limited a hlavný zhotoviteľ stavby je spoločnosť D4R7 Construction. Cesta sa stavia ako projekt verejno-súkromného partnerstva (PPP projekt).

Zdroj: FB Bratislava - hlavné mesto SR

Koncesionár ju má postaviť a bude ju 30 rokov prevádzkovať, za čo mu bude štát platiť počas 30 rokov splátky. Projekt zahŕňa stavbu 27 kilometrov dlhého diaľničného úseku D4 medzi Jarovcami a Račou a približne 32 kilometrov dlhého úseku rýchlostnej cesty R7 medzi Prievozom a Holicami.

Kuriér s dodávkou stál na chodníku, ale keď videl, že ho fotia, urobil toto...

Povolanie kuriéra, ktorý jazdí s dodávkou po meste a doručuje rôzny tovar či balíky, určite nepatrí k závideniahodným. Často sa im stáva, že musia doručiť zásielky aj na adresy, kde sa veľmi nedá parkovať a tak sú nútení s vozidlami zastaviť aj tam, kde by nemali. To bol asi aj prípad muža v Ružinove, ktorého chcel odfotografovať jeden z okoloidúcich, pretože stál so služobnou dodávkou na chodníku. Neuveríte, čo tomu predchádzalo ani ako to dopadlo...

(TASR) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.