Pozor, vo štvrtok na pár hodín presmerujú električky mimo Mostovú ulicu

20.11.2019
0

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Ak využívate MHD, tak vo štrvtok rátajte s tým, že električky nebudú pár hodín premávať po Jesenského a Mostovej. Dôvodom je montovanie bezpečnostných zábran na Hviezdoslavovom námestí.

"Na Hviezdoslavovom námestí budú vo štvrtok doobeda prebiehať prípravy na Vianočné trhy a osádzanie betónovych zábran. V čase približne od 9:00 do 12:00 budeme musieť presmerovať električky na náhradnú trasu. Linka 4 bude krátkodobo premávať cez centrum mesta opačným okruhom. V smere do centra mesta zabočí od zastávky Kamenné nám. priamo na prestupný uzol Námestie SNP. Cez Kapucínsku bude pokračovať do tunela, k Mostu SNP a cez Šafárikovo nám. sa vráti späť na Kamenné nám., kde sa napojí na svoju trasu ďalej smer ŽST Nové Mesto, resp. Zlaté Piesky. Upozorňujeme, že zastávky SND a Nám. Ľ. Štúra nebudú električkami obsluhované," informoval nás Martin Žarnovický, manažér PR a marketingu DPB.

Zdroj: DPB

​(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.