Silný dážď a nehody paralyzovali dopravu v hlavnom meste

12.11.2019

Zdroj: lb

Páčil sa vám článok?

Ak ste sa dnes podvečer snažili presunúť autom cez bratislavské ulice, potrebovali ste zrejme pevné nervy.

Už okolo tretej sa v Bratislave zotmelo a následne silný dážď totálne odstavil dopravu. Kolóny sa tvorili takmer všade. Z Petržalky do centra mesta sa išlo podľa našich informácií aj viac ako hodinu.

Dopravu skomplikovali aj viaceré nehody. Ako uviedla Zelená vlna na Twitteri, nehody sa stali na Einsteinovej pred Auparkom smerom od Mosta Apollo, blokovaný bol ľavý pruh, ďalšia na Bajkalskej pri Národnom futbalovom štadióne smerom na Prístavný most, k nehode došlo aj v Petržalke na konci Bosákovej smerom na Dolnozemskú, k ďalšej na konci Bajkalskej smerom von z mesta.

Samozrejme, tvorili sa aj rozsiahle kolóny, na Bajkalskej a Rožňavskej bolo zdržanie asi pol hodinu, oveľa lepšie to nebolo ani na Botanickej smerom na Karlovu Ves a najhoršia situácia bola asi v Petržalke. 

(ms) 

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.