Cez víkend nás čaká výluka MHD na Dolných honoch

24.10.2019
0
Trolejbus na Dolných honoch

Zdroj: Google Maps

Páčil sa vám článok?

Tento víkend sa budú ukončovať rekonštrukčné práce na Dvojkrížnej ulici. Rátajte preto s výlukou liniek MHD na Dolných honoch.

O výluke liniek informoval Dopravný podnik Bratislava na sociálnej sieti.

Trolejbusy 201 a 202 budú premávať po skrátenej trase Hlavná stania - Cintorín Vrakuňa, resp. Hodžovo námestie - Cintorín Vrakuňa. Ďalej bude zabezpečená náhradná doprava.

Náhradné autobusy X71 budú premávať v úseku Cintorín Vrakuňa - Dolné hony. Upozorňujeme, že konečná bude na zastávke Dudvážska, pretože ďalej bude úsek neprejazdný. Zastávky Čiližská a Žitavská nebudú obsluhované.


Autobus 65 a nočný autobus N72 od piatka večera až do pondelka rána bude mať konečnú na zastávke Dudvažska. Neobslúžia zastávky Čiližská a Žitavská.

Autobus 67 bude premávať odklonom cez Hradskú a Uzbeckú. Neobslúži zastávky Železničná, Čiližská, Žitavská, Dudvážska a Hronská. Naviac obslúži zastávky MiÚ Vrakuňa, Estónska, Stavbárska a Toryská.
Náhradné cestovné poriadky nájdete tu. 
(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.