Nezvyčajný pohľad: V Ružinove tlačili chlapi kĺbový trolejbus!

6.9.2019
0
Pokazený trolejbus

Zdroj: FB Revízori Bratislava

Páčil sa vám článok?

Neobyvyklý pohľad sa včera naskytol vodičom i chodcom v bratislavskom Ružinove. Kĺbový trolejbus linky číslo 212 tlačila pätica chlapov. Zisťovali sme, čo sa presne stalo.

Ako nám prezradil Martin Žarnovický, manažér PR a marketingu DPB, trolejbus išiel po svojej trase, no práve na križovatke s Miletičovou sa mu zasekol zberač na trolejovom krížení, pričom v tomto mieste nie je elektrický prúd a vozidlo nemalo ako pokračovať v ceste.


"Zvolilo sa núdzové riešenie. Keďže trolejbus zablokoval premávku, nečakali sme na odťahovku, ale práce sa chopili naši dispečeri, vodič a dielenskí pracovníci. Vlastnoručne pomohli trolejbus odtlačiť na vhodnejšie miesto, kde už neblokoval premávku áut a ostatných liniek. Chceme im veľmi poďakovať, že týmto riešením úsek sprejazdnili tak rýchlo a zrdžanie liniek nebolo viac ako 10-15 minút," vysvetlil Žarnovický.

Zdroj: FB Revízori Bratislava

​(ms)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.